Незалежно від того, чи сад будуть закладати навесні, чи восени, саджанці краще заготовляти восени. Для зимового зберігання їх прикопують у канавки 50...60 см завглибшки на відстані 12... 15 см один від одного. Засипають землею на таку глибину, щоб частина штамба на висоті 20...25 см над кореневою шийкою була у грунті.