У районах, де бувають сильні вітри, наприклад у Степу, бажано при садінні дерев встановлювати кілки перед засипанням садивних ям, забиваючи їх у дно ями. Плодове дерево потрібно садити на таку глибину, щоб після осідання грунту в садивній ямі коренева шийка його була на рівні поверхні грунту.