Якщо дерева планують садити навесні, ями доцільно копати восени. При осінньому садінні їх краще копати за місяць до висаджування. Ширина ями 1... 1,2 м, глибина — 60...70 см.
Якщо Ви бажаєте поділитися своїм досвідом, або маєте цікаві статті на українській мові, присилайте їх нам через форму контакти, і ми із задоволенням їх опублікуємо!