Під час обрізування у основних гілок першого та другого ярусів, які сильно ростуть і конкурують з центральним провідником, укорочують провідники гілок на 1/2 1х приросту або переводять на бокову, добре відхилену від вертикалі гілку, щоб послабити ріст основної. Одночасно зрізують на '/2-'/з довжини провідники основних гілок, які без укорочення виростають тонкі, утворюють мало бокових розгалужень. Якщо між ярусами крони або в основі скелетних гілок з'являються сильнорослі жирові пагони, їх вирізають на кільце.
Помірної сили прирости між першим та другим ярусами крони залишають. Щоб перетворити такі прирости в обростаючі гілочки та послабити ріст, їх укорочують. Якщо на стовбурі утворилася надмірно велика кількість таких приростів, частину їх вирізують на кільце, залишаючи один від одного по довжині стовбура на відстані 10... 15 см.
На 4...5-й рік після садіння, коли закладено два яруси крони, центральний провідник продовжує сильно рости вгору, значно збільшуючи висоту дерева. У цей час його зрізують над однією з бокових 2...3-річного віку гілок, яка відходить від центрального провідника під кутом не менше 45 °.