Навесні з настанням тепла на щеплених живцях проростає 2...З бруньки, з яких утворюються пагони. Коли вони виростуть довжиною 10... 15 см, до кожної перещепленої гілки і стовбура нижче проведеного щеплення у двох місцях підв'язують кілочки орієнтовно 80...100 см завдовжки так, щоб вони були подовженням основної гілки. Один з верхніх добре розвинутих пагонів підв'язують
до кілочка для формування з нього провідника основної гілки. Щоб послабити ріст конкурентів провідника, верхівку їх прищипують. Згодом провідник підв'язують вдруге.
Якщо стовбур та гілки влітку були заокуліровані брунькою, рано навесні наступного року заздалегідь до набубнявіння бруньок усі гілки, на яких прижилися бруньки, зрізують на 15...20 см вище місця окулірування і знімають обв'язку. Гілки, на яких заокуліровані бруньки не прижились, навесні перещеплюють живцем.
Щоб посилити ріст пагонів із заокулірованих бруньок, навесні після проростання їх усі пагони, що утворилися на шипу вище і нижче місця окулірування, видаляють біля основи. Коли пагони із щеплених бруньок досягають довжини 10... 12 см, їх підв'язують до шипа, щоб надати бажаного напрямку росту та запобігти обламуванню. В міру росту їх підв'язують вдруге.
Незалежно від способу перещеплення нижче місця щеплення бруньки проростають у пагони, які сильно ростуть. Видаляти їх біля основи не слід, оскільки на них утворюється велика кількість листків, які живлять дерево. Щоб послабити ріст, у таких пагонів верхівку з 2...З листками прищипують. В міру відростання їх при-щипують вдруге.