На початку весни до набубнявіння бруньок послаблюють або й зовсім знімають обв'язки у місці щеплення та підв'язують щеплені гілки до кілочків. Під час вегетації стежать, щоб листки та молоді пагони не пошкоджувалися шкідниками і не уражувалися хворобами. Якщо на живці виросло кілька пагонів, то більш силь-норослі з них, розміщені нижче провідника, до початку вегетації вкорочують, щоб перетворити в обростаючі гілочки. Слаборослі пагони не вкорочують. Якщо провідники щеплених гілок мають довжину меншу 70 см, їх не обрізують, а понад 70 см — вкорочують на 1/3 частини.
Гілки діаметром 3...4 см часто перещеплюють двома живцями. Якщо обидва з них прижилися, то під час обрізування більш сильнорослий та зручно розміщений залишають, а слабший або незручно розміщений вирізують біля основи.
Усі сильнорослі пагони на гілках нижче місця щеплення сильно вкорочують, щоб перетворити їх в обростаючі гілочки. При слабому обрізуванні вони надмірно розростаються, внаслідок чого гілки на прищепі ростуть слабо. Сильні жирові пагони на штамбі дерева та біля основи скелетних гілок вирізують на кільце.