Рослини в будинку не ростуть, марніють, хворіють - з таким прикрим явищем доводиться зіштовхуватися багатьом. Було замічено, що після смерті або переїзду одного з жителів квартири, звичайно самого старого, кімнатні рослини оживали, зацвітали навіть ті, які ніколи не цвіли.Кімнатні рослини покликані очищати, оздоровлювати атмосферу в будинку. Але атмосфера може бути настільки отруєною, що рослини не справляються, їх природний "пилосос" засмічується й ламається. Рослини погано ростуть у будинку, де живуть люди з дуже важким характером, що утомилися від життя песимісти, що не вміють жити своєю енергією вампіри.
Люди, постійно чимсь незадоволені, роздратовані, виробляють негативну енергію, що засмічує простір. Але коли такі люди залишають будинок, кімнатні рослини оживають, зацвітають.
Однак, якщо рослини в будинку нормально себе почувають, але після смерті одного з домочадців зацвітає яка-небудь квітка - це не завжди знак того, що померлий мав важкий характер. Це служить благим знаком чистоти й краси душі збіглої людини, якщо розпустилася квітка, якому цвісти зараз не час.У тих будинках, де кімнатні рослини не ростуть, марніють або ростуть дуже повільно й не цвітуть, панує важка атмосфера. Самі жителі будинку засмічують, обважнюють атмосферу лайкою, сварками, подразненням.
Вага таких будинків буде гнітити тих, хто в них потрапить, особливо чистих, добрих, відкритих людей. Від перебування там багато з людей занедужують, у таких будинках швидко утомлюєшся, а живучі там звичайно хворіють на хронічні хвороби. Однак кімнатні рослини, покликані служити людині, все-таки можуть полегшити енергетикові "важких" будинків. Але колись потрібно очистити квартиру за допомогою спеціальної молитви на очищення житла або молитвою "ОтчеНаш".
Читати молитву потрібно із запаленою свічею, окропляючи кути кімнат святою водою. І вже потім у будинок можна принести рослина. Однак воно повинне бути молодим. Якщо в будинку є постійне джерело негативної енергії, "важкий" людина, песиміст, молода рослина може виявитися недостатньо потужним для очищення атмосфери, що забруднюється день у день. Скоріше молода рослина саме загине, задихнеться в смороді людських почуттів. В енергетично важкий будинок потрібно принести велику, дорослу рослину й краще не одне. Ніж більше важка атмосфера панує в будинку, тим більша кількість квітів потрібно поставити там. За старих часів про енергетично важкі будинки говорили, що в них живе "нечиста сила". Нечиста а - щось погане, страшне - поселяється й живе поруч із безрадісною, сумовитою людиною.
Нечиста сила існує поруч й усередині кожного нечистого слова, скверною думки, егоїстичного бажання. Ми самі, своїм напрямом думок, бажаннями, словами, викликаємо на себе неприємності, створюємо благодатний ґрунт для росту й процвітання нечистої сили. Рослини вичищають, виводять із нас і навколишньої атмосфери цей бруд. І, як ні парадоксально, у тих будинках, де рослини погано ростуть, вони особливо потрібні.
Однак хвороби кімнатних рослин, їхня нездатність цвісти й рости, не завжди пов'язані з вагою енергетики будинку, не завжди є дурним знаком. Серйозні проблеми зростом кімнатних рослин бувають й улегенів, рухливих, весел-людей.
Якщо ви не можете назвати себе песимістом і більше часу перебуваєте в гарному настрої, але кімнатні рослини у вашому будинку не ростуть, виходить, вони вам і не потрібні.
Своїм що облагороджує, що перетворює, оздоровлюючим впливом рослини стимулюють духовний розвиток людини. Але людина може й "перерости" зелене царство, і тоді рослини вже не зможуть служити стимулом для його розвитку. Такій високорозвиненій людині рослини марні. І не ростуть вони в його будинку, начебто говорячи: "Віддай нас тим, кому ми потрібні". Звичайно, такі унікальні люди зустрічаються рідко, але вони є.
Існує ще одна категорія людей - ті, у яких ростуть тільки певні види рослин (цитрусові, пальми, кактуси або інші). Причин у цього явища дві. І одна з них нам відома, це - емоційна вага людини й сильне забруднення енергетики будинку. При цьому люди, що живуть у будинку, можуть бути не самими сумовитими песимістами, і в атмосфері їхніх будинків є просвіти із чистої енергії радості.
У цьому випадку можуть рости тільки деякі рослини, звичайно витривалі, наприклад, тільки алое, агава або кактуси, що не цвітуть і в'ються. Коли ж якісь рослини погано ростуть у будинках, хазяїв яких не можна назвати песимістами, виходить, саме ці погано зростаючі квіти хазяям будинку вже не потрібні. Людина могла "перерости" певні рослини, і тепер ці "непотрібні" рослини не можуть жити в його будинку.
Однак кожний може вирощувати у своєму будинку зовсім будь-які кімнатні рослини, і вони будуть прекрасно рости, досить дотримувати "маленьке" умову: їх потрібно любити. Але в кожного з нас є певні пристрасті, нам не потрібні будь-які рослини. Хтось розводить винятково кактуси, хтось віддає перевагу гераням і фіалкам, інші люблять розкидисті пальми.